Individuální konzultace

Well-being: cesta k životní pohodě a duševnímu zdraví

,,Být spokojená sama se sebou a se svým životem je pro mě přirozenost nikoliv výjimečný stav. Často svoji vnitřní spokojenost a klid utěšujeme epizodickým štěstím. Duševní pohoda přichází z vnitřní motivace obrátit svou pozornost k sebepřijetí. Ochotou přijmout negativní asociace, zreflektovat kvalitu svých prožitků, vyhodnotit je a v souladu se svou duší naplňovat svůj potenciál v mnoha rovinách svého života."

Během tohoto sezení se dotkneme témat, která  jsou pro Tebe v daný moment nejvíce důležitá.

Zorientuješ se v jaké fázi života se teď nacházíš.

Pojmenuješ si své vize a cíle.

Postupně společně nacházíme možnosti, jak v se více spojit s Tvojí esencí.

Najdeme přesvědčení, které Ti nejvíce brání v tom, udělat v životě další krok.

Dotkneme se hlubších vrstev tvého vnímání a prožívání sebe i světa, která Tě omezují žít se ve větší autentičnosti. 

 

Témata, které pomáhám ženám nejčastěji vykrystalizovat?

Zorientovat se v důležitých meznících života jako

 • Změna kariéry
  Korporátní prostředí -> vlastní podnikání, timemanagement, tvorba vlastních produktů, energetický marketing aj.
 • Změna v důležitých životních rolích
  Vědomé početí, Mateřství, přechod a nalezení nového smyslu po mateřské, vstup do manželství
 • Nalezení autentického já
  Moje poslání, nejvyšší potenciál
 • Návrat ke svému ženství
  Čištění rodové linie, karmické zátěže, propojení s ženskými energiemi a kvalitami
 • Duševní hygiena
  Práce s přesvědčeními, uvolňování potlačených emocí, aj.
 • Mentální uvolněnost
  snížení stresu, schopnost prožívat přítomnost, soustředění
 • Obnovení životní energie
  vnitřní výživa, rozproudění energie aj.

Jako kdo příjdeš -> Jako kdo odcházíš?

Vyčerpaná -> Vyživená

Nejistá -> Sebevědomá

Zahlcená -> Vyrovnaná

Zhaslá - > Zářivá

Obět okolností -> Tvůrkyně života

Žena v kalhotech - > Žena v šatech

Jak terapie probíhá?

 • Během individuálních sezení vedu mé klienty do hluboké relaxace, ( v alfa a thetha vlnách) kde postupně rozmotáváme klubko pocitů, emocí a přesvědčení, která klientovi brání v tom žít spokojený a naplněný život. Skrze jedinečnou symboliku podvědomí každého klienta mi přichází individuální meditace a techniky, jak se může klient napojit na jazyk své duše. 
 • Během sezení se postupně kombinují techniky  (mentoring, meditace NLP, duchovní konstelace, indukce, přerámcování a přepis traumatických zkušeností, energetického léčení či energetický marketing) podle toho, co si klient přeje a na co je připraven. Krystalizují se tak další kroky, které vedou k vyšší úrovni vědomí. 
 • Často pracuji i s posvátnou geometrií, kterou má v sobě otištěné každé trauma, naše emoce i naše buňky. Skrze krystalickou energii, která je jednou ze zdrojových energií a pracovalo se s ní hodně v období Ježíše Nazaretského, uvádím do harmonie geometrie v buňkách, což vede k posílení a urychlení ozdravujícího procesu těla i duše. 

Cena individuální terapie je 2 500 Kč

Co si ze sezení odneseš?

Zorientovat se sama v sobě. Hlubší poznání toho, co se v mém životě děje a proč. 

Změnu vnímání sebe, posun v mentálním nastavení i jasnost, co dál. 

Osobní techniky pro podporu trvalé změny v životě.

Kdo jsem já?

Jsem tvůrčí duší, která skrze svoji vnitřní moudrost a zkušenosti (z oblasti médií, marketingu, byznysu, osobního rozvoje a spirituality,) pomáhá klientům objevovat jedinečné zdroje (cestu) k naplnění jejich nejvyššího potenciálu. A nabízím možnosti, jak může člověk tyto objevy (poznání, změny) integrovat do svého každodenního života. 

Miluji holistický přístup ke klientovi a vždy se snažím o celostní přístup. 

Reference od spokojených klientů

Lucinka je člověk, díky kterému jsem se v životě dokázal posunout kupředu o takový kus, jaký jsem předtím ani nevěděl že existuje. Právem patří do pomyslné síně slávy lidí, kteří mě v životě nejvíce ovlivnili. Její práce a energie ve mně dokázala zažehnout oheň pravdy a posvátnosti. Díky jejímu daru léčit a pracovat s lidmi,  jsem se opravdu proměnil do své nejpravdivější podoby. Dotkl jsem se sebe, svého nitra a své podstaty. Těžkost do lehkosti se promění a náročné se stává nádherným. Je to jako bych se konečně “vrátil domů” a přitom stačilo jen navštívit Retreat pod vedením Lucinky a dovolit si posunout svůj život zase o kus dál. Téhle ženě nechybí moudrost, humorná lehkost ani krása a od koho jiného bychom měli čerpat, než od právě takových průvodců. Odpovědi na všechny své otázky máme každý uvnitř sebe a Lucinky nádherná moudrost spočívá v tom, že vás nechá abyste si na ně odpověděli sami.
David T.desinér, umělec
Díky retreatu od Lucie Vonchitzki , na který jsem si dovolila před pár lety jet, mi změnil život(ženský tabor, sebe rozvojový retreat). Ukázal mi mé dary, kousek po kousku , ze mě sejmul nevědomé bolístky mé duše a pomohlo mi to najít cestu ,ke mě samotné , cestu sebepřijetí. Ukázalo mi to , jak zvládnout každý den a jak pracovat sama se sebou a to jsem se snažila dlouho 11 let cesty pozitivních afirmaci , meditaci atd. Už ani nevím co vše jsem zkusila , abych poznala co znamená sebeláska a sebevědomí (s kterým stále pracuji ). Nic z toho mi nepomáhalo. Nyní jsem vděčná, že jsem si to tenkrát dovolila . Teď vím, že to byla finanční investice jen do mne samotné a že mě pouhé 4dny posunuly dál než 10let navštěvování různých šamanů a léčitelů , což byl mnohem náročnější obnos za ty roky které mě nikam ani neposunuli.
Wendy léčitelka
Když jsem viděla Lucii poprvé pracovat, tak jsme věděla, že to je “ona”. Mentorka, průvodce, žena se kterou chci pracovat.  Lucie je takový aktivátor toho, s čím člověk přichází. “Nakopne vás”, ukáže jiný úhel pohledu, ponoří se s vámi do hlubin, vylétne do výšin. V jejim prostoru se totiž věci nějak dějí. Samy od sebe. Přirozeně. A taky jsem cítíla, že Lucie bude tim pravým člověkem, se kterým budu chtít sdílet sebe. Z toho mála, co jsem stačila navnímat jaká je, než jsem vstoupila do masteru, bylo jasné, že Lucie je velmi chápající, laskavá, empatická. Má obrovský přesah a moudrost. Zároveň díky jejímu nadhledu a smyslu pro humor dokáže věci odlehčit, aniž by jim brala na jejich důležitosti Miluju na Lucii tu rozmanitost, kterou ona sama má a nabízí ženám. Můžete přijít s velmi spirituálním tématem, stejně tak s bussines tématem nebo že máte proces z pupínků na tváři 😅.
Petra T.fotografka

Co teď skutečně potřebuješ?

Jednorázová konzultace
2500 Kč
Doporučuji pokud si se ocitl/a na křižovatce životních událostí a ráda by si do situace vnesl/a větší jasnost skrze nahlédnutí do tvého nitra bez strachů a mentálních bariér.
Sound healing therapy
1800 Kč
Vysokovibrační harmonizace celého tvého těla. Během které uvolníš svoji mysli a obnovíš přirozený stav buněk i orgánů. Dochází k samo léčebnému nastartování organismu.
Balíček 5 konzultací
9000
Ani Řím se nepostavil za den. Pokud cítíš, že potřebuješ ve svém životě více pozornosti sama k sobě a jsi připravena na hlubší spojení se svými vizemi, touhami, potenciálem ale i negativními stránkami tvé osobnosti. Tak pravidelná setkání nám umožňují nejenom citlivě reagovat na všechna nová poznání ale i integraci do různých oblastí tvého života.
Master program
3 měsíční individuální studium + 12 skupinových mentoringů ročně
Tímto komplexním programem prochází 12 žen ročně. A většinou oslovuje ženy, pro které je aktuální změna kariéry, hledání svého poslání či hluboká touha po poznání a žití svého nejvyššího potenciálu.
Jednorázová terapie
2500 Kč
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce viverra dui et dolor tristique, id auctor.
Master program
??? Kč
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce viverra dui et dolor tristique, id auctor.
Jednorázová terapie
2500 Kč
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce viverra dui et dolor tristique, id auctor.
Master program
??? Kč
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce viverra dui et dolor tristique, id auctor.