Soul Latté – Bonusová členská sekce

I tvoje nitro potřebuje strečing. Dopřej si svou permanentku pro duši.

aneb když jsem připravená, nejsem překvapená.

Vytvářím pro tebe BONUSOVOU sekci plnou nejen hodnotných informací a rozhovorů, ale i různých tipů, technik a výhod pro členky.

  • Informace o tom, co se děje v kolektivní a celospolečenské rovině a ovlivňuje to zásadně tvé nastavení, prožívání a mindset
  • Obsah, který jinde nenajdeš
  • Inspirace pro každodenní podporu
  • Hloubka i lehkost zároveň
  • Kvalita nad kvantitou
  • Self development za cenu 2 cups latté

Co tě každý měsíc čeká?

Ochutnávky z kurzů a retreatů

"V rámci mých retreatů vzniká unikátní obsah, který budeš mít každý měsíc k dispozici pro rozvoj a stabilitu tvého duševního zdraví.”

Rozhovory s úžasnými lidmi

“Odborníci, mentoři, vip osobnosti ale i lidé, kteří jsou často pro sociální svět neviditelní, ale trávím s nimi hodiny drahocenného času, během kterých vzniká ten nejzajímavější kontent, který tvoří samotný život. A teď si ho budeš moct poslechnout i ty.”

Speciální obsah a zvýhodněné ceny produktů

“Techniky, které jsem se naučila během 15 leté cesty do mého nitra a jsou pro mě klíčové pro odemykání mého potenciálu, přemosťování do hlubších vrstev mé osobnosti a umění praktikovat tyto vyšší principy do každodennosti.

Navíc každý měsíc DÁREK v hodnotě min. 500 Kč na aktuální retreaty, služby, vstupenky nebo terapie

Proč pro Tebe tento prostor otevírám?

Naše mysl i internet se stává zahlceným prostředím, ve kterém je čím dál těžší se zorientovat. A vybrat důvěryhodné informace, které nás nezmatou, ale naopak podpoří v našem duševním zdraví. 

Za 8 letou praxi v roli holistické mentorky jsem vytvořila metodiku, která je osvědčená na stovky mých klientek. Pro skutečnou a trvalou změnu je z mé praxe důležitých několik bodů. 

  • Bezpečné a důvěryhodné prostředí plné přijetí, nesouzení a odbornosti
  • Dobře dávkované smysluplné informace, které nezahltí ale podpoří proces uzdravení a balancu.
  • Propojení všech systémů (mentální, emocionální, duševní i duchovní roviny) skrze skutečný prožitek.
  • Prostor pro integraci

Nedostatek času, finanční omezení, úpadek motivace, nedostatečné porozumění a neschopnost rozeznat, co je pro mě to ONO jsou důvody, které moji klientky sdílejí na seminářích a individuálních terapiích, proč se jim nedaří žít život v plném potenciálu.

Proto Tě v bonusové sekci čeká:

Celostní rozbor z pohledu human designu a genových klíčů pro aktuální měsíc se Sandrou Mirou

Protože aniž bychom si to uvědomovali často naše vnímání a chování ovlivňují celospolečenské a energetické vlivy. Pokud o nich ale víš, můžeš se na ně připravit a zvládat je ve větší lehkosti.

Konkrétní techniky pro podporu duševního zdraví

Protože vnitřní stabilita se odráží od know how, které pramení z poznání své osobnosti. Vědět, kdy který nástroj mám použít pro své zdraví je klíčové v této době, kdy máme mnohem větší potřebu individuality a naplnění našeho potenciálu. 

Každý měsíc skupinový mentoring se mnou online

Protože když vyvstane otázka, je příjemné mít se na koho obrátit a vyjasnit si, co se mi v daný moment otvírá a ujasnit si přínosy a následné kroky.

Hodnotný obsah
na jednom místě

Protože chceme přečíst spousty knih, poslechnout si zajímavé podcasty, jít na mnoho seminářů, ale nakonec stihneme jen 20% z toho, co si přejeme a když máme prostor nevíme, kde začít.

Aktuality

V členské sekci, budeš mít informace, které jsou důležité pro daný měsíc. Protože každý měsíc nám přináší jiné výzvy, naše tělo má jiné potřeby, naše duše si potřebuje odžít nové výzvy. 

Jak to v bonusové sekci vypadá?

(Pro zvětšení klikni na obrázek)

Na co se můžeš těsit?

listopad

~ Meditace Rodová linie
~ Podcast s Bárou Janovou
~ Meditace Vděčnosti
~ Meditace S vděkem ke svým předkům
~ Headliny na listopad

prosinec

~ Meditace Rodová linie
~ Svatá Lucie: Inspirace na rozjasnění nálady a přinášení světla do vašeho života
~ Máš v tom jasno? s Olgou Lounovou
~ Uvolňovací antistresové techniky
~ Headliny na prosinec

leden

~ 14.1 11:00 hod, stream meditace MOJE VIZE 2024 z Ibizy! (odkaz na stream Vám zašleme do mailu.)
~ Studijní materiál - sebekoučovací proces Pyramida aneb Jak trvale a snadno udělat v životě změnu
~ Meditace 3 zázračné pilulky
~ Tutorial Jak si vytvořit vizi ze srdce
~ Ebook I Am guru of my vision - koučovací otázky, postupy a jednotlivé fáze, jakožto klíčové znalosti pro tvůj nikoliv dream ale skutečný život.
~ Celý podcast s astrologem Robertem Policarem - Co nás čeká v dalších dvaceti letech?
~ Headliny na leden. Na jaké výzvy se připravit v rovině kolektivního vědomí z pohledu human designu a genových klíčů?

3 ochutnávky z členské sekce.

~ PDF ke stažení ~ Meditace ~ Video

PDF Pyramida změny

Prolog na leden
"Co slyšet před tvořením vize?"

Meditace vděčnosti

Vedenie Lucky je pre mňa čarovné v tom, že mi ukazuje že nepotrebujem vedenie od nikoho z vonku. Len svojou prítomnosťou podporuje prúdenie pravdy cez moje telo, dušu, srdce. Vždy vie vyčítať, čo moja duša v danom okamihu/období potrebuje a pravdivosť sa overuje velmi jednoducho: čím presnejšie zadanie dostanem, tým menej sa mi do toho chce, pretože moje telo cíti, že po ňom príde zmena. Rôznorodosť techník, praktík, zadaní a meditácií presne osvetľuje cestičky, ktorými môžem kráčať k tej najhbšej pravde. Vďaka tomuto programu nenachádzam, ale znovu prebúdzam silu, ktorú som uzamkla do hlbín na tri zámky. Ps: Lucka je ten kopanec do zadku, ktorý ma s láskou motivuje ìsť dalej a prežívať zmeny a všetko čo prinášajú s ľahkosťou a nekonečnou láskou.
Jana Balkováherečka
Lucka není jen mentorkou, nebo šamankou. Její vedení mi spíše připomíná lásku starší sestry. Vede na cestu lehkosti bytí skrze hluboké a zapomenuté kaňony v našich duších a srdcích. A je tam s náma, drží nás za ruku a na konci nás obejme a poděkuje nám. Ve zkratce: Lucka je taková profesorka McGonagalová - přísná učitelka, s dobrým srdcem, pochopením a skvělými výsledky. Ví, co dělá. A já jsem jí za to z celého srdce vděčná ❤️
Bára Jánováherečka, producentka, spisovatelka
Jsem velice vděčná, že mi do života přišla právě Lucinka a její přístup k holistickému vedení žen. Jako tanečnici mi velice vyhovuje cesta skrze tělo a jeho projev na cestě do krajiny duše. Baví mě Lucky zemitý slovní projev v kontrastu s nadhledem plný lásky, humoru a pochopení. Ve velké lehkosti vytváří bezpečný prostor pro hlubokou práci. Doporučuji a ze srdce děkuji
Lucie Charouzovátanečnice
Popsat do jedné věty nelze , co skrývá léčení, které Lucie nabízí. Moje srdce volalo po péči s presahem. Lucie umí dát jasnou zprávu kde je potřeba zabrat a kde povolit, kde se otevřít a kde už předat tlačit.
Andrea Joskovámentorka, ambassadorka L'Oreal

Vybírat si můžeme každý den podle své potřeby a naladění

Každý den jsme my, naše vnitřní rozpoložení i diář v jiném tempu. 

Svoji vnitřní stabilitu můžeš udržovat jen tím, že slyšíš známý hlas, kterému důvěřuješ, zopakuješ si informace, které jsou pro tebe hodnotné a někdy je čas se zastavit a ponořit se více do sebe. 

Proto i content, který Tě čeká je různý a ty sama si vybereš jako z bonboniéry, co je pro tebe daný den to pravé.

Kdo jsem?

holistická mentorka zaměřující se na duševní zdraví ženy/ zakladatelka institutu životní rovnováhy pro ženy Svět.nice/ ceremonialistka/ podnikatelka / tvůrčí duše

,,Svým klientům pomáhám vnést do života jasnost.“

 Během 15 leté praxe v ČR a poslendí 3 roky v zahraničí jsem prošla terapeutickými výcviky, šamanskými cestami i duchovními školami, ve kterém Vám už žádný certifikát nedají. 🙂 

Od svých 20 let jsem působila jako moderátorka a reportérka a hledala způsoby jak se dají spojit dva zdánlivě nespojitelné světy. Během toho jsem  již s klienty pracovala na poli duševního zdraví, energetického marketingu a v oblastech vědomého podnikání. 

Po porodu mé dcery Beatrice jsem založila Institut životní rovnováhy pro ženy, kde objevily svoji vnitřní sílu a více se napojily na ženství či rozjely své podnikání přes 3500 žen. A to skrze online programy, workshopy, individuální hlubinné terapie , přechodové rituály i celoživotní vzdělávání.

Jsem autorka programů energetické výživy pro ženy Zazdrojuj se, letních táborů pro ženy i nových, ženských archetypů.  

 

Staň se členkou Soul Latté 

Získej každý měsíc nový obsah a další výhody. Díky pravidelnosti tak můžete to, co se naučíte, přenést rovnou do praxe a do svého běžného života.

Měsíční členství
290 Kč
Ochutnávky z kurzů a retreatů
Rozhovory s úžasnými lidmi
Speciální obsah a zvýhodněné ceny produktů

Nejčastější otázky a odpovědi?

Platí se ročně nebo měsíčně?

Platba probíhá měsíčně automaticky. Na konci měsíce se tak můžeš rozhodnout, zda chceš otevřít další měsíc a získat tak přístup k novým informacím.

Kde budou probíhat streamy s Lucií a budou někde uloženy?

Odpověď na otázku

Zůstává mi obsah, který jsem si zaplatila i po ukončení členství?

Odpověď na otázku

Kolik času obsah měsíčně zabere. Budu mít prostor obsah poslechnout?

V členské sekci nejde o kvantitu ale kvalitu. Proto si dává Lucie čas a je pro ni priorita vybírat vhodné a účinné techniky a informace, které mají za cíl nepřehltit ale pochopit a začít používat. Obsah bude tedy v časovém rámci 3 - 4 hodiny, ale je jen na tobě, zda se k němu budeš vracet opakovaně či si ho pustíš jednou během měsíce.