MILOVNICE ŽIVOTA 

AKTIVUJ SVOJI JEDINEČNOU ESENCI DUŠE

A žij, pro co sis sem skutečně přišla!

Zažij hlubokou EVOLUCI sebe sama, která ti přinese opravdovou lehkost a svobodu v čemkoliv, co si pro sebe přeješ i v tom, co si ještě pro sebe neumíš ani představit. Pronikni do nového systému žití a opravdových tajů života. A DOVOL si prožívat nejzářivější verzi sebe sama ve všech oblastech bytí.

Jestli jsi tady správně, se dozvíš ve videu

Co se milovnicím vykrystalizovalo?

Nad Milovnicí jsem poprvé uvažovala v roce 2021. U toho také zůstalo. Ještě nenastal ten správný čas... Pak Lucinka nechala prostor pro Milovnici 2 a ta už si mě zavolala bez váhání:-) Vnesla mi do života nové, krásné a vědomé ženy. Miluji naše společné naladění, energii, sounáležitost a podporu. Obrovský zážitek pro mě byl letní tábor. Vím, že je to mimo rámec Milovnice, ale musím ho zmínit, zanechal ve mě nádhernou stopu nových prožitků. Od doby co jsem součástí Milovnice, na sobě pociťuji ukotvení sama v sobě, vystředění. Mám nádherně podpořenou ženskou sílu a s tím související radost ze života, lásku a svobodu. Pociťuji více záře. Špatné chvilky přichází i tak, ale dokážu se s nimi lépe vyrovnat, jednodušeji si je zpracovat. Mnoho starých vzorců, které mi již nesloužily, byly rozpuštěny. Moje sebeláska je v topu. Růst skrze radost a potěšení jedině doporučuji. Za všemi těmito posuny stojí Milovnice.
Jana TrskováMasážní terapeutka
Do Milovnice jsem vstoupila protože jsem věděla že to bude TOP. Bylo mi docela jedno kterými meditacemi a technikami nás bude Lucinka provázet. Znala jsem ji osobně z táborů a věděla jsem že to co šíří sama žije a že je v tom pravdivá. Vstoupila jsem také proto abych si rozšířila svoje vzdělání o nové techniky. Chtěla jsem něco co mě na mojí cestě povede a ukáže mi možnosti a cestičky. A také proto, že jsem kolem sebe chtěla poznat nové ženy, které se chtějí rozvíjet, jsou si navzájem inspirací a podporou, a jimi se obklopovat. Od Milovnice a celkově i od Master programu se změnilo mnoho věcí. Jednou z nich je to, že už se na svět nedívám černo bíle a v situacích se snažím nacházet střed. Nehroutím se z toho co se mi nepovedlo a že musím být za každou cenu dokonalá a bez chyb. Nejsem už tolik zahlcená negativními myšlenkami a tím jsem v sobě uvolnila prostor pro něco láskyplnějšího ❤️ Mám větší jasno v motivaci a disciplíně. Rozumím tomu jak to funguje a jak to zavést do praxe, ale reálně to žít, to je to, na co se teď v životě zaměřuji. Co jsem už ale do svého života zařadila je, že poznám, kdy jednám z lásky a kdy ze strachu, kdy mě ovlivňuje nějaké moje negativní přesvědčení, kterému už ale nedávám tolik příležitostí k rozhodování, jako tomu bylo dříve. Každým dnem si také víc a víc uvědomuji co všechno ve svém životě mám ve svých rukou.
Zuzana Bartáková radiologický asistent, životní koučka
Online program Milovnice zivota rozjel moji tvurci energii a nadšení. Aktivity, techniky a meditace mě vedly k vnitřní práci na sobě. Díky tomu jsem si všimla, že se cítím vyživenější a nepotřebuji tolik cest ven, protože ta vnitřní cesta do sebe sama je daleko plnější a barvitější. Nejvice oceňuji meditace Lucinky, které vytvářejí prostor, kdy si duše každé ženy sama řekne, co zrovna opravdu potřebuje. Diky těmto meditacím jsem se dostala k tématům, která jsem oddalovala, ale přitom potřebovala poléčit. Dostala jsem se do hloubky, do které úplně energeticky není příjemné zavítat, ale je to obrovsky léčivé a ozdravující potkat svoje emocionální nanosy, které jsou potřeba uvolnit a nechat odejít a vpustit do života vice světla. A když jsem zrovna v této hloubce byla bylo krásné cítit podporu, která přišla i nad rámec programu, protože Lucinka nás cítí a má nás pod křídly a hned mi zavolala a vše se mnou probrala. Hned při úvodním telefonátu s Lucinkou jsem zjistila, že online program pro ženy, který připravuji má mnohem větší hodnotu a že podceňuji svoje zkušenosti. Díky videím a úkolům v Milovnici jsem začala sdílet více obsahu ve svých fb komunitách. A začala pracovat více se sociálními sítěmi.
Markéta Haštabováprůvodkyně Mohendžodáro

Na cestě k tomu, abys žila svou nejzářivější verzi sebe sama, tě může limitovat mnoho věcí.

Potřebuješ zjistit, co všechno tě omezuje.

 • Co ještě nevidíš?
 • Co ještě nechceš slyšet?
 • Co si ještě pro sebe nechceš dovolit a proč?
 • Co se má ještě poskládat a zaklapnout?
 • Jaké kódy a programy deaktivovat, co naopak aktivovat?
 • Čeho se máš zbavit?
 • Jaké pochyby a strachy se ti pořád vrací a jak s nimi pracovat?

A tyto změny, které jsou v opravdovém souladu s tvým vyšším já, s tvou duší, krůček po krůčku, integrovat do každodenního života. Protože na seminářích jsme královny všechny.  

Nemusíš už na nic čekat. Jen si TEĎ  pravdivě odpovědět.

Přihlas se na studium ještě dnes!

AKTIVUJ SVOJI JEDINEČNOU ESENCI DUŠE

V této Tvé investici do sebe je zahrnuto:

 • 12 skupinových mentoringů ročně
  v hodnotě 42 000 Kč
 • 15% sleva na každý živý event pod vedením Lucie
  (sleva cca 1000 Kč za každý event)
 • 60 ucelených technik, které Tě konzistentně vedou k reálným změnám ve vývoji tvého vědomí
  s DOŽIVOTNÍM PŘÍSTUPEM
 • Energetická i lidská podpora přímo od Lucie Vonchitzki
 • Podporující FB skupina úžasných žen,
  které se opravdu vídají, tvoří a podporují
 • Lucie tento program neustále rozšiřuje o nové aktivity a výhody pro ženy!
 • Členské benefity na produkty!

Cena za celoživotní vstup do studia je 25 000 Kč

Lucie Vonchitzki


Celej život je jenom o tvém rozhodnutí. A jestli teď nemáš dostatek odvahy, síly nebo sebelásky na to, aby si žila svůj nejvyšší potenciál nebo ani nevíš, co všechno si v životě pro sebe přeješ, ale už víš, že už nemáš na co čekat, , tak je Milovnice pro tebe.

Podporuji ostatní ženy, aby žily svůj nejvyšší potenciál. Ráda kombinuji práci s krystalickým vědomím, channeling, šamanismus, východní nauky, psychologii, ceremonie i hlubinnou terapii, a vytvářím tak jedinečnou cestu transformace lidského vědomí do nové úrovně bytí. Na téhle cestě je mým největším zrcadlem moje dcera Beatrice a největším podporovatel můj úžasnej muž Yuri. 

Jakou cestu si vybereš?


Dneska si můžeš vybrat z regálů knih, různých seminářů i online programů. Já osobně za 15 let prošla desítkami worskhopů, individuálek, tréninků, škol, šamanských cest i výcviků. A v průměru jsem do sebe investovala 15 000 - 20 000 každý měsíc. Čas bych asi nespočítala. Ale nikdy jsem nelitovala jediné koruny.

Vše mi něco přineslo, ale já vždy toužila po pochopení, jak to celé funguje jako celek.
A proto vznikla Milovnice života.

Jaké výsledky můžeš očekávat,

když programem Milovnice poctivě projdeš? 


Začneš KONEČNĚ žít všechny svoje představy o sobě a svém životě, o kterých teď sníš, kterým teď možná ještě nevěříš nebo si na ně netroufáš! 

Co k tomu ale potřebuješ a najdeš v programu? 

 • Ukotvit si a najít svoje vlastní kódy vyjímečnosti.
 • Naučit se pracovat se svými emocemi, přesvědčeními a strachy, které tě brzdí v tom žít plný potenciál.
 • Poznat nejhlubší podstatu své bytosti.
 • Umět pracovat se svou myslí a rozeznat, kdy mluví ona a kdy tvoje srdce.
 • Najít v sobě odvahu udělat zásadní kroky a rozhodnutí v tvém životě a jít do akce.
 • Napojit se na své ženství, odhodit stud před sebou i všechny masky a začít si konečně věřit!

Vědomí programu se energeticky ladí na tvé nastavení a potřeby v životě. Tempo si určuješ ty sama, každé ženě se otvírají jiná témata ke zpracování. Výsledky se tak objevují napříč všemi oblastmi osobního i pracovního života. TENTO program tě vede do praxe tvého života, aby s žila svoji jedinečnost. Je stavěn se záměrem, aby se rozpadlo vše, co je už nefunkční. Že nevíš co to je? Proto jsi tady. Abys vytvořila prostor pro novou, zářící verzi sebe sama.

Program je pro tebe, pokud:

 • Jsi jednou z žen nové generace, která chce komplexnější obraz o sobě a chce znát příčiny svých životních událostí a né hasit jednotlivé, dílčí situace.
 • Jsi žena, která cítí, že chce vést další ženy a ráda by si ujasnila svoje další kroky, talenty, dary a začala na svém snu pracovat v praxi v rámci energetického marketingu, PR, sociálních sítí, sebeprezentace atd.. 
 • Cítíš, že se v tobě odehrávají silné procesy, chceš jim porozumět a transformovat samu sebe na novou úroveň.
 • Pokud tě tento program volá, nevíš vůbec proč, hlava ti tam hází sice tisíc důvodů, ale ty cítíš, že přesně tohle pro sebe chceš udělat.

Program není pro tebe, pokud:

 • Program není pro ženy, které mají pocit, že se stačí pouze přihlásit a zaplatit. Ano, už tím že vstoupíš do pole tohoto programu se začnou dít nějaké změny, ale bez tvé praxe se zázrak nestane.

A proč ti tuhle proměnu garantuju?


Ano, teď žiji v ráji jménem Koh Phangan neboli Crystal Island, léčím skrze krystalické vědomí na všech úrovních bytosti a pracuji s posvátnou geometrii. Mám krásného, vědomého, úspěšného muže i úžasnou, divokou dceru. Podporuji ženy z celého světa, aby našly svoji jedinečnost a měly odvahu tomu uvěřit a žít.

Můj život není pohádka, ale realita, kterou jsem postupně měnila. Nebyla jsem sice Popelka, ale neměla jsem ani na růžích ustláno. Teď už mám pocit, že to snad není pravda, jak dávno mi to připadá. 

Byla jsem holka z vesnice, nejstarší ze čtyř sester, co milovala ostatní víc než samu sebe. Mého pravého tátu jsem objevila na diskotéce ve svých 17 letech a velkou část života si zpracovávala, že musím být dost dobrá, aby mě lidi měli rádi.  Ve dvaceti jsem musela začít plácet svou naivitou půlmilionový dluh po rodině a díky zodpovědnosti, kterou jsem přebírala za život mých rodičů a sester, se mi rozjely stavy úzkosti.

Odjela jsem do Prahy na vysokou školu, měla 3 práce a bydlela v kamrdlíku, kam se vešel sotva kufr. Dostala se přes casting na roli reportérky do televize a poté jsem deset let jako moderátorka a reportérka pracovala na TV Prima.

Vím, co znamená velký svět, úspěch i záře reflektorů. Nikdy jsem ale nepřestala pracovat sama na sobě. Od 24 let jsem investovala do svého rozvoje a vzdělání. A to cca v průměru přes 20 tisíc korun měsíčně.

Absolvovala jsem desítky programů, kurzů, škol, šamanských cest, ceremonií i rituálů. Ve své profesní praxi jsem stihla pořádat obrovské eventy, úspěšné PR akce, byla jsem marketingovou ředitelkou, měla na starosti velké budgety, vybudovala úspěšnou seberovojovou platformu Štrůdl, kam jsem zvala lidi ze všech oboru  a skrze emotional elerning pracovala se skupinami o stovkách lidi. 

Díky tomu, že jsem pracovala na sobě, jsem měla i odvahu zpracovat si vlastní strachy. Dělat to, kam mě volala moje intuice, a to i když mi moje dcera v bříšku řekla, že se chce narodit doma, což se stalo a byl to nejkrásnější zážitek mého života. Intuici jsem poslechla, i když jsem cítila, že musím odejít z televize, vzdát se výhod, které toto zaměstnání nese a jednoduše skočit do neznáma. V tu chvíli jsem vůbec nevěděla, čím se vlastně budu živit. Až po porodu mi moje intuice či mé vyšší já řeklo, máš vést ženy a pracovat s nimi. 

Jsem žena, co miluje život a předává to, co opravdu žije. Nemám problém s tím přiznat, že jsem v nějakém procesu, že to u nás někdy vypadá jak v italské domácnosti nebo že někdy spadnu do kolotoče  - NEMÁM NA TO. Všechno jde v životě v cyklech a to učím i ženy.

Tahle doba je výjimečná, protože naše duše nás volá za našim posláním, někdy i do míst, která by nás nenapadla. Jsem tu pro všechny ženy, které cítí toto volání. Přemisťování jednotlivců i celých národů, změna práce, úplně nové systémy života - to cítím, že nás čeká. Jsem tu pro tebe, pokud máš odvahu nastoupit na cestu svého srdce. Já ti ráda pomohu s tímto přerodem. 

Milovnici života jsem tvořila přes dva roky se záměrem poskytnout ženám opravdu silný, komplexní  nástroj, který je podpoří na  cestě jejich transformace v této nové době. Aby sami v sobě našly cestu k novým principům života. Dala jsem do ní vše , co mi na mé cestě během mnoha let pomáhá žít život, který miluji.

Přihlas se na studium ještě dnes!

AKTIVUJ SVOJI JEDINEČNOU ESENCI DUŠE

V této Tvé investici do sebe je zahrnuto:

 • 12 skupinových mentoringů ročně
  v hodnotě 42 000 Kč
 • 15% sleva na každý živý event pod vedením Lucie
  (sleva cca 1000 Kč za každý event)
 • 60 ucelených technik, které Tě konzistentně vedou k reálným změnám ve vývoji tvého vědomí
  s DOŽIVOTNÍM PŘÍSTUPEM
 • Energetická i lidská podpora přímo od Lucie Vonchitzki
 • Podporující FB skupina úžasných žen,
  které se opravdu vídají, tvoří a podporují
 • Lucie tento program neustále rozšiřuje o nové aktivity a výhody pro ženy!
 • Členské benefity na produkty!

Cena za celoživotní vstup do studia je 25 000 Kč