Největším překvapením pro mě byla síla spojení nás žen. Cítila jsem jakoby nádobu, do které jsme ukládaly všechnu moudrost a teď máme možnost to víko znovu otevřít a vzít si vše, co jsme střádaly.

#tereza

Meditace na dary, tohle je mi stále zavřené, cítím tam blok, kvůli němuž nevidím, neumím pojmenovat, mám strach a pláču, ale je to léčivé, to cítím. Velmi silné, jak jsem chtěla, ale nešlo. Ale zjevil se mi Bůh, jako můj průvodce, andělé a nějaké modré bytosti. Omývali mě léčivou vodou a říkali, že mám jít do světla. Tak si to asi zopaknu.
Michaela
V chrámu jsme se cítila tak bezpečně, věděla jsem, že mi to prostředí není cizí, ale že musím vyjít ven a už se neschovávat. Dokud se mi nezjevily další ženy, měla jsem strach a knedlík v krku, nemohla jsem ze sebe vydat ani hlásku. Ale pak mi přišel dar, který už dávno vím, jen jsme se bála si to přiznat. To je moje poslání. Cítím, že mám teď sílu se ukázat světu.
Lída

Děkuju. Po tolika letech jsem pochopila, co si moje maminka musela prožít a celé mé dětství se najednou ukázalo v jiné perspektivě. Vím, že už tohle nemusím předávat mé dceři a to je pro mě tak úlevné.

#Verča

Pro mně velice léčivá meditace,zobrazilo se mi mnoho žen,všemi setkáními mě provázela maminka,nezobrazily se mi však ženy které jsou ještě na tomto světě,jen ty které mi odešly a mnoho neznámých tvari. Nejvíce se mi dostala do paměti stará žena s dlouhými až bílými vlasy,krásným úsměvem,bílými šaty a celá zářila. Velice dojemné pro me bylo zobrazení první společné chvíle s maminkou,byla jsem miminko a byla jsem v jejím objetí,cítila jsem dvě těla,lasku a bezpečí. V ten moment jsem najednou ucítila novou vůni,nádhernou ale nic takového doma nevoní. Také se mi zobrazilo jak spolu tančíme,když mi byli asi tak 3 roky a smějeme se a vyvadime,jsme šťastné. To si ve skutečnosti vůbec z dětství nevybavuji. Při předávání klubicka se mi nejvíce zapamatovala babicka(tatova maminka). Žen se zobrazovalo strašně moc a se všemi me seznamovala moje maminka,byla jsem v bezpečí. Zároveň se mi tam zobrazovaly jejich strachy,které jsem jim vrátila a nevzala si od nich. Bylo to nádherné,dojemné,až jsem nechtěla uvěřit,co vše mohu vidět a procitit.
bez jména
První vzpomínka na to, kdy jsem asi jako dvouleté mimi a s mámou si hrajeme, smějeme se a cítím takovou lásku, až mě to samotnou překvapilo. Zřejmě jsem to potřebovala..nikdy jsme totiž neměly nějaký bližší vztah. Její duše sdělila, že to, co si s sebou vláčím a není moje, je to, že nejsem dost..potřeba se srovnávat s ostatními..být ta nejlepší, velký tlak na dokonalost. S láskou jsem vše odevzdala zpátky jí. Následně obraz mého rodu - byl to celý zástup..nekonečný, až mě to ohromilo natolik, že jsem jen stála uprostřed stále se zvětšujícího se zástupu žen. Ve chvíli, kdy jedna druhé začla odevzdávat to, co jí nepatří, pak každá z nich vyslala do nebe bílou holubici. Taková úleva, co ze mne vše spadlo................... Ke konci mi přišly poděkovat všechny ženy z tohoto života, objímat a dojetím mi řekly: děkujeme ti, teď jsme svobodné!
Kristýna
V průběhu meditace jsem ani tak nečistila své vztahy s mámou / protože to mám vyčištěné do lásky, ale čistil ajsme kupodivu vztahy s mojí starší sestrou. nejstarší z nás tří sester. Ona se vždy v podstatě chovala jako moje druhá máma, a prootže nás milovala jako naše druhá máma, tak měla potřebu nad náma držet ochranou ruku. A s tím jsme vždy tak nějak bojoala. vyčistila jsem si s ní vztahy ve tvé meditaci a od té doby je to nádherné. cítím se svobodně a volně, dávám svobodu a volnost ji, k jejímu růstu. najednou úplně pohodě zvládám rozhovory s ní a zůstávám ve své síle a energii
Channeling Arkturiáni
Včera jsem dělala meditaci na rozvázání pupeční šňůry, byla to krásná meditace a pro mě i dost emotivní . Ze začátku jsem měla trochu problém s první vzpomínkou, ale nakonec se mi objevovala pořád dokola fotografie mojí maminky se mnou v bříšku. Když jsem chytila maminku za ruce hodně jsem se rozplakala, cítila jsem i velký strach. Potom, co jsem jí vrátila její programy se mi hodně ulevilo. Připojení ostatních žen bylo taky velmi zajímavé, cítila jsem především nějaké nedořešené věci s mojí prababičkou. Ženy mojí rodové linie mi také předaly krásné rady. Tato meditace pro mě byla opravdu úžasná, takže mockrát děkuji
bez jména

Díky energii tygra jsem si uvědomila, kolik v sobě mám potlačeného vzteku. V meditaci mě tygr vedl skrze skály a ukazoval mi cestu, jak ze své klece ven. Wau. Nikdy by mě nenapadlo, že se tohle dá v meditaci prožít a vidět.

#Verča

V meditaci jsem plavala v průzračné vodě horského jezera, to byla nádhera. Můj tygr se vyhříval na slunci, potom se zvedl a vydal se mě pozdravit skokem přes potok s hlasitým zařvaním. Když odskočil, protáhl se a nechal se ode mě mazlit..... Od malička jsem milovala vodu ať v létě, kdy jsem v ní neustále byla "naložená", tak v zimě v podobě sněhu , bylo to opravdu silné spojení, tak jsem se cítila nejlíp. Pak se to nějak vytratilo a tady jako bych si na to spojení rozpomenula. Odpoledne, když jsem byla venku, začalo pršet a v zápětí sněžit. Jak se mě začaly dotýkat první kapky, začala jsem mít zvláštní pocit - smutek, stesk, vzpomínky a prázdno. Po příchodu domu jsem si pustila hudbu a zrovna hrála písnička mého mládí, ale já necítila nostalgii, ale to že něco končí, odchází a v tu chvíli se spustili potoky slz. V meditaci jsem žádala vodu, aby smyla to staré, minulost, co už mi neslouží a ten déšť to vlastně spustil, v neděli už jsem byla nepoužitelná. Zato od pondělí cítím nádhernou a svěží energii a připadám si zrychlená . Moc si přeju, aby mi ta nová energie vydržela co možná nejdyl
bez jména
Meditace vstupu do roku 2022 Vodní element se mi zobrazil jako lesní průzračné jezírko,tůňka podobná obrázku. Vždy se mi voda zobrazovala jako more,oceán,jezero. Ted jsem se ocitla v krásném zeleném lese,vsude kolem mech a zeleň,přes stromy prozarovaly paprsky slunce,průzračná voda byla studena,koupala jsem se v ni s rodinou,bylo tam s námi i nové miminko, zpívali ptáci a voda tekla a sumnela. když jsem se připravovala na meditaci zapálila jsem si tyčinku krční čakry, kterou se dlouhodobě snažím odblokovat a dnes kdy jsem v meditaci byla u toho krásného u mě horského jezera, ktere bylo hluboké ale krásně křišťalová voda a kdy ke mě na tom bezpečném místě u jezera přišel Tygr tak najednou z mého hrdla vyšel zvuk, ktery mi uplne zavibroval celým krkem. Sice jsem se toho dost lekla, ale poté jsem cítila velké uvolnění. Její duše sdělila, že to, co si s sebou vláčím a není moje, je to, že nejsem dost..potřeba se srovnávat s ostatními..být ta nejlepší, velký tlak na dokonalost. S láskou jsem vše odevzdala zpátky jí. Následně obraz mého rodu - byl to celý zástup..nekonečný, až mě to ohromilo natolik, že jsem jen stála uprostřed stále se zvětšujícího se zástupu žen. Ve chvíli, kdy jedna druhé začla odevzdávat to, co jí nepatří, pak každá z nich vyslala do nebe bílou holubici. Taková úleva, co ze mne vše spadlo................... Ke konci mi přišly poděkovat všechny ženy z tohoto života, objímat a dojetím mi řekly: děkujeme ti, teď jsme svobodné!
Simona
Vždycky jsem měla zmatek v tom, co mi říká hlava a co moje intuice. Ale potom, co jsme si udělala cvičení v woorkbooku a procítila jak je voda mocná, najednou uvnitř sebe cítím prostor, kde se má intuice schovávala a jsem schopná se léoe nacítit, když mi něco ukazuje.
Lucie
Cítím, přesně to, o čem se Lucie na webináři bavila. A taky nám to díky technice ukázala hezky v praxi :D. Tenhle rok mi ukazuje, jak je potřeba akce ale i zklidnění. Tolik informací a uvědomění během jednoho semináře jsem nečekala. Jdu to rozdýchat, ale moc děkuju. Budu z toho čerpat celý rok.
Radka

V životě jsem pořád padala do nějakých sraček. Ať už v dětství nebo s chlapama, pořád se něco dělo. Když jsem vstoupila v meditaci do jezera, najednou jsem viděla, jak se pořád opakují ty stejné šablony až jsem se musela sobě zasmát.

#Sára

Cítila jsem obrovskou vděčnost za svuj život, za to, že jsem, cítila jsem pokoru k životu, k vesmíru, cítila jsem se blaženě, tak nějak hezky a lehce, v bezpečí a klidu temné noci se zlatavymi hvezdami nade mnou, kdy se mě jemně dotykaly vlnky temné tůňky...Párkrát se mi do tohoto prostoru bytí snažili vloudit myšlenky z vnější, jakoby mi nechtěli dopřát tyto osvobozující pocity lehkosti a chtěli mě postavit zpět do reality všedních dnů...ale vždycky se mi podarilo hned vratit zpátky ...dekujiii dekujiii za krásnou meditaci, budu se k ní určitě vracet, je tak uvolňujici a zklidňující, být takhle sama se sebou.
Renata
Chtěla bych s vámi sdílet také moje pocity z meditace. Během meditace jsem cítila hlavně jak obrovskou touhu žít v sobě mám. Tato touha tady vždy byla, ale poslední dobou stále sílí, protože si to dovoluji. Oheň, který uvnitř sebe cítím, chce hořet ještě víc. V meditaci jsem cítila jak s pokorou a klidem vnímám v mém životě smutek a bolesti, protože vím, jak moc je to léčivé. Místo, kde jsem se nacházela při meditaci mi bylo tím nejbližším a nejkrásnějším, protože jsem se nacházela uvnitř mého srdce. Cítila jsem obrovský klid mojí duše, že všechno co přijde, tak je v pořádku. Děkuji za tu magickost života, která byla z meditace cítit.
Markéta
Minulé léto jsem byla v jednom kouzelném lomu, kde jsem se koupala s lekníny, hladila je, v tu chvíli jsem cítila, jak silný je to okamžik. Teď se mi ta symbolika dokonale propojia, teď už vím, co mi chtěly říct už tenkrát v tom lomu. A pod hladinou jsem našla asi svůj další archetyp, nebo nějakou složku mé duše, díky Tobě, Luci. Na Healing fetsivalu jsem sebe při Tvé meditaci viděla jako náčelnici kmene v pralese, měla jsem zelené šaty a vedla jsem svůj kmen se silným náčelníkem. Dnes jsem pod hlainou našla jemnou antickou ženu, ketrá objevila něco jako bájnou, zlatavou Atlantidu. Stála jsem nad městem, ve žlutých šatech a dívala se na město s láskou a pýchou, aniž bych vlastně věděla, co vše v něm na mě čeká. Chodilo mi mnoho obrazů,moho vzpomínek smutku, ketrý mě vždy posunul dál , ale chtěla jsem se podělit hlavě o tyhle nejsilnější prožitky. Jsem zvědavá, koho v sobě objevím přístě!
Barbora
Podruhé se mi promítl můj život,minulost. Viděla jsem cestu,kterou jsem usla. Zobrazily se mi znovu symboly,které mě několik let zpětné provází-a jejich naplnění. Ukázala se mi moje duse. Smutné i radostne okamžiky a síla a naděje. Obě meditace byly kouzelné a moc silné
Simona

Díky těmhle afirmacím jsem si uvědomila, co jsme po ránu na sobě dělala za zvěrstva. Jaký informace jsem si dávala do hlavy a jak mě to ovlivnilo den. Teď každé ráno jedu formulky a je to super.

#Míša

Slovo má opravdu velkou moc. Když nechci jít do meditace, tak jsou formulky moc příjemné, protože můžu klidně vařit a poslouchat, jak je život skvělý a opravdu i u vaření najendou prožívám tak obrovskou vděčnost. 🤩 Poslouchá je i můj malý syn a minule když se vzbudil mi jednu dokonce řekl. Děkuju!
Kája
Když jsem si afirmace pustila poprvé, nebylo to pro mě jednoduché. Protože jsem cítila, jak moc některým. z nich nevěřím. Jak nevěřím sama sobě. Zkouším to každý den a ve spojení s programem Jsme Milovnicí života se mi daří se už i usmívat.
Monika

Po meditaci jsem se cítila asi o 100 kilo lehčí. Co všechno jsem ze sebe sundala? Moje duše je teď twiggy a já se cítím opravdu velmi lehce. Děkuju!

#Ivana

Moje vnitřní žena se mi zjevila jako Bohyně Slunce, předala mi nějaký dar v truhličce, bylo to tak silné, hřejivé a posvátné. Dlouho jsem pak nevěděla, co v té truhličce bylo, až se mi po dalším retreatu s tebou ukázaly další dary a vše se mi spojilo.
Pavlína
Uf 🙏 jsi čarodějka... tolik slz jsem vyplakala a pak co se mi zjevilo bylo tak trefne, že bych to ani nevymyslela ❤️ stále cítím, že ta bohyně je se mnou... ve mě. Je to překrásné... a ten společný kruh... všechny jste byly tak dechberoucí! Miluju vás ženy! Jste tak krásné, silné a zároveň jemné! 🙏
Kobe
Ufff🙏Lucinko,holky to bylo silny❤️citim se tak ulevne,krasne✨bylo tam vse,co jsem potrebovala videt, proplakat,vnitřní žena se zjevila,pocity z dětství, příroda,nebesa jsem také videla,vse bylo tak barevne,moc Vám dekuji🙏
Simona
Milovaná Eon, děkuju Ti za dnešní kotvu, zůstane ve mě navěky věků. Na ty pocity se nedá zapomenout. Viděla jsem naprosto svobodnou Ženu, prohánějíci se na koni... Od malinka miluju koně, nikdy jsem si je nedopřala... A ty pocity nejdou popsat... Ale než jsem vstoupila na schody, tak mě to donutilo pokleknout. Cítila jsem neskutečnou bolest všech těch žen z mé rodové linie, tu bezmoc a nesvobodu... Ty schody mi daly zabrat... Ale ta odměna stala za to! Děkuju!
Vitalka
V hlavě mi proběhlo "tak tohle nedám" nohy mi necitlively a v tom mi Luci řekla, že už tam budeme. Tak jsem se nadechla a šla dál..a o tom to je. Přijmout to a neposrat se z toho na první dobrou. Pak přichází ta toužebná změna a úleva. 🥰
Sabča
Mockrát děkuji za tak silnou meditaci 🙏❤️ moji vnitřní Bohyně je Bohyně Bylinek, proto vždy byla tak citlivá na vůně...a pamatují jak malá jsem se cítila jak Bohyně ...to byl krásný zážitek, za který dekuji ❤️🙏 při začátku meditace měla jsem krátkou ale silnou bolest v srdci...a první myšlenka po meditace že není možné že už skončila... ještě jednou děkuji ze všeho srdce 🙏❤️🤗
Světlana
Já už jsme se párkrát se svou vnitřní Ženou/Bohyni viděla, ale dnes... dnes to bylo jiné. Při meditaci se mi jasně zjevila vlčice. 🐺 Krásná, silná, odhodlána. Neuvěřitelný pocit. Děkuji ❤️🙏
Janča
Bylo to neuvěřitelné! Pustím si meditaci a zjistím, že jí procházím s mojí nejdražší Zuzana Růžičková, mým buddym z tábora a spřízněnou duší!💗 Ta má závaží byla jako pytle kamení a jedno z nich melo podobu těžkého brnění, až jsem vrávorala a vůbec mi nešlo dostat se na druhý schod! Na prvním jsem měla roli oběti, na druhém kletbu. Hrudník těžký, jako s tím pytlem kamení na brnění! Neuvěřitelně těžké to bylo, ale dala jsem to 🙃! Za odměnu mě čekala královna v karmínovém plášti, která třímala v ruce stříbrný meč, připravená se svými pomocníky bránit nevinné. Nádherné to bylo! Děkuji MOC! 🙏💖💖💖
Daniela

Moje bolestivá menstruace je pryč. Děkuju!

#Janča

Té první meditace jsem je taky všechny viděla - v jejich přirozeném prostředí první byla v rozkvetlém sadu, druhá v kruhu rodiny (doslova) s miminkem v ruce, třetí na dvorku u domu s kočkou na rameni a ta poslední ležící pod stromem na zádech s roztaženýma rukama i nohama.
Adéla
Před x lety, ještě než se mi narodily dcery, jsme musela na potrat. Během této meditace se mi fázi matky ukázalo těhotensské bříško a já cítila, jak se tahle ztráta, kterou jsem jako mladá holka někam zastrčila, léčí. Děkuju 🙏 🙏 🙏
Jasmína
Ach, to byla zase nádhera, Lucinko❤ prožívám fázi Matky a musim říct, že si tyhle cykly uvědomuji pořádně až po vysazení antikoncepce a daleko víc od porodu 🙂
Pavla
Já jsem už pár let v předčasném přechodu .. před tím jsem mívala hodně silnou bolestivou menstruaci a vůbec jsem nevnímala nějakou cykličnost a vůbec nerespektovala své fáze .. o menstruaci se u nás doma vůbec nemluvilo, vše bylo tabu a první menstruace no děs .. je úžasné že v této době se o tom začíná hodně mluvit mezi ženami i muži a ženy to začínají mít jako něco posvátného .. je čas přijmout můj přechod a nebojovat s tím, že je to brzy a že to tak ještě nechci .. v meditaci jsem viděla jedny skleněné průhledné dveře.. je čas je otevřít a vstoupit do nich s otevřeným srdcem .. cítím, že bych chtěla projít rituálem Menarche a následně poděkovat a rozloučit se s touto etapou a vykročit do další fáze mého života Přechodu .. budu moc ráda za jakékoliv tipy - stránky, knihy, cokoliv ohledně přechodu .. chci toto období přijmout, oslavit, vstoupit do něho s otevřenou náručí a užít si ho .. diky Lucie za toto uvědomění ❤ .. jsi úžasná jak dokážeš ty a celá Svět.nice v nás otevřít tyto "věci" .. DÍKY 🙏
Karin

Lucinko, děkuju, neznám nikoho, kdo by měl větší dar provázet meditace než ty.

#Monika

Před několika měsíci jsem si udělala meditaci Sbohem Ex A kde jsi pane Božský. A teď je vedle mě úžasný muž. 🙏
Instagram
Ahoj Luci 🤍 meditace kdo jsi, je tak silná a prozila jsem uzasny zážitek 🙏 vsechny veci, informace a prožitky a nálezy nacházím vzdy včas a ja ti moc dekuji 🤗 jsi skvela, meditaci doporucuji dal 🤩
Michaela

Musím říct, že mi tato meditace dala zabrat. Myslela jsem si, že nemám moc co čistit, ale upřímně zřejmě jsme čistitla a uzavírala všechny vztahy, které jsem v životě měla.

#Monika

Před několika měsíci jsem si udělala meditaci Sbohem Ex A kde jsi pane Božský. A teď je vedle mě úžasný muž. 🙏
Instagram
Na ženském kruhu jsem s tebou prožila rozchodový rituál a tak ti za něj chci poděkovat. Trvalo to dlouho než jsem rozmotala klubko, které mě drželo u Vojty, ale dokázala jsem to. Překvapilo mě, kolik krásných vzpomínek se najednou ukázalo. A jak to šlo pak už lehce. Cítím, že je konec. Ale v lásce. ta tečka, kterou jsem tak potřebovala ve svém srdci udělat.
KRISTÝNA

Děkuju

Ano Luci, mám tě ve všech meditacích tady, držíš mě za ruce a pomáháš mi. Vedla si mě i přes schody.

Děkuju

Lucinko mne se 4.cakra naplno otvorila s tebou na tábore, odvtedy ma straaaášne bolí srdiečko  , stačí keď si len položim jednoduchu otazku ,,kde máš lásku?,, ale ja si tu bolesť už užívam aj keď je stále taká silná, je opravdivá

Děkuju

Luci, provázíš mě v každé meditaci a často i ve snech. Cítím, jak mi držíš prostor a jak mi radíš a chráníš. Moc děkuju.