Milovaná ženo,

V tomto bezpečném prostoru se my ženy můžeme scházet, učit se jedna od druhé, čerpat sílu a navzájem sdílet svou moudrost. 

Kruh žije v každé ženě protože jsme se shromažďovaly tisíce let. Ctily jsme měsíc, náš menstruační cyklus, tančily se sluncem, oslavovali střídání ročních období a nebo i drbaly naše chotě.

Proč do ženského kruhu vstoupit?

Právě proto se v ženském kruhu cítíme v bezpečí. V tomto podpůrném prostředí můžeme prozkoumat hloubku sebe sama, být konečně viděny i slyšeny. Sdílet naše příběhy, obavy, naděje i sny, radost, protože v tomto prostoru si pamatujeme naši sílu. 

I když si možná byla ve svém životě nějakou ženou zraněná nebo nepřijatá, právě teď nadešel čas, kdy si ve svém srdci můžeš oživit tuto starodávnou ženskou praxi a své zranění vyléčit. Je to krásná příležitost jak se ponořit hlouběji do léčivé zkušenosti ostatních žen a zároveň v této jedinečné zkušenosti najít hlubší spojení se sebou samotnou.

Co ti ženský kruh přinese?

Na chvíli
se zastavíš

Přestaneš se
rozdávat druhým

Dovolíš si vyživit
samu sebe

Jednoduchost - Hloubka - Spojení

,,Záměrem kruhů ve SVĚT.NICI je podpořit každou ženu, aby se cítila v bezpečí a  mohla uvolnit veškeré emoce, které v sobě pro nedostatek času v běžném životě, drží. V našem kruhu si žena může konečně poplakat, i když ji doma říkali, že silné holky nepláčou. Každá žena přináší do kruhu svou vyjimečnou esenci. Své prožitky, zkušenosti i bolesti."

Kruhy vytváří či jsou pod vedením Lucie Vonchitzki

Podporuji ostatní ženy, aby žily svůj nejvyšší potenciál. Ráda kombinuji práci s krystalickým vědomím, channeling, šamanismus, východní nauky, psychologii, ceremonie i hlubinnou terapii, a vytvářím tak jedinečnou cestu transformace lidského vědomí do nové úrovně bytí. Na téhle cestě je mým největším zrcadlem moje dcera Beatrice a největším podporovatelem můj úžasnej muž Yuri. Mimo jiné píši také pro český Vogue, třeba i o ženských kruzích↗.

Další mentoři

LENKA PITTEROVÁ

Jsem žena, která miluje život a maluje si ho všemi odstíny, které jí přináší. Dovolila jsem si mít se ráda a spojit se plně sama se sebou, se svým srdcem, tělem i duší. Být uvolněná a ve své přirozenosti, upřímnosti a lehkosti předávat svoje myšlenky a společně s Vámi nacházet cestu sami k sobě, do hloubky Vašeho srdce. Skrze svoji intuici a cítění se ráda dívám do hloubky ostatních lidí a inspiruji k cestě za poznáním své duše.

ZUZANA BARTÁKOVÁ

Koučka s vnitřním klidem Propojuje techniky koučinku s hlubším poznáním duše Milovnice příběhů.

#SlovazKruhů

Když jsem slyšela prvně o ženských kruzích, hned mnou prošlo "nic pro mně". Ale jednou jsem byla nečekaně donucena a zažila tu sílu sdílení a respektujícího prostoru říct, co potřebuji v bezpeční a bez souzení. Naopak ta podpora, soucit a pochopení mně úplně "dostali" Pochopila jsem, že jsem pořadně ani netušila, co vlastně potřebuji, abych se cítila bezpečně a mohla se otevřít nejen veřejně, ale hlavně sama sobě. A tak jsem začala víc vnímat sebe, svoj citlivost, sama sebe v zranitelnosti a objevila jaká síla v ní je.
JOSEFÍNA
Ženské kruhy mě lákaly už dlouho. Po porodu své dcery jako by se ve mně něco změnilo a já toužila najít svůj kruh. Doslova jsem tam měla tahle slova. Vyzkoušela jsem pár skupinek, ale až ve Svět.nici jsem zažila to, co jsem potřebovala. Bylo to tak nádherné vedení, které bylo ale plné síly a akčních kroků. Vždy když odtud odcházím, tak jednoduše v sobě vím.
ESTER
Vstup na kruh jsem dostala od mých kamarádů. Já sama bych asi nikam nešla, Lucku jsem znala z instagramu a vždy mě lákala k ní jít, ale připadalo mi to nějak vzdálené. Za 3 hodiny, které jsem v ženském kruhu zažila se mi vyřešil strach z mluvení na veřejnosti. Cvičení, kdy jsme si měly představit, že říkáme světu kdo jsme, bylo tak silné a já nevím, co se tam dělo, ale druhý den jsemměla prezentaci v práci a nervozita, kterou jsem vždy cítila prostě nepřišla.
TEREZA
Jednoduše to miluju. Vždycky když už mi dochází energie nebo dech, tak vím, že jsou tady ženské kruhy a že se můžu doživit. Díky kruhům jsme poznala tolik nádherných žen. Už nemám pocit, že jsem na to sama a s holkama se scházíme i mimo akce a já mám najednou v životě přátelství, které mě nesoudí a jsem za to tak vděčná.
KAROLÍNA

Na jaké kruhy se můžeš těšit?

Co prožiješ?

  • Přijď k nám do našeho kruhu žen, kde se budeme opečovávat, zatančíš si a naladíš se na sebe a vánoční čas.
  • Společně se podíváme na to, jaká přesvědčení Tě stále drží na zadních příčkách.
  • Načerpáš energii, radost, ať ji můžeš předávat dál.

Snažím se, aby byli všichni kolem mě šťastní a teď je řada na mně.

2. 12. 2022 – Pardubice, 18:00 - 21:00 hod
Cena: 550 Kč (při koupi 3 kruhů 500 Kč)
Místo: https://nejenhra.cz↗

Detailní popis

Miluji se a miluji život plnými doušky. Fráze nebo pravda? Jak to máš ty? Co všechno má před tebou přednost? Děti, partner, práce, vaření, uklízení, pes, sousedovic kočka, dlouho nic a až potom ty?


Snažíš se až moc? Možná to není jen o tomto Vánočním období, ale velmi často se upozaďuješ po celý rok. Co by opravdu znamenalo dát se na první místo? Dělat věci jinak, než jak jsi celý život zvyklá a než očekává tvé okolí? Dělat věci podle sebe?


Je v pořádku být na prvním místě a pochopit, že pokud nebudu šťastná já, nebudou šťastní ani ti ostatní, pokud nebudu vyživená já, nebudou vyživeni ostatní.


V tomto před Vánočním čase možná tušíš, že si odpočinek dopřeješ až potom, co napečeš (opravdu jen letos 10 druhů cukroví), vyzdobíš dům, navštívíš všechny příbuzné, a postaráš se o celou rodinu. Jaká přesvědčení vytváří tvá mysl? Budu sobec, když koupím cukroví a budu mít tak víc času na sebe? Na mě přeci tolik nezáleží. Na kolikátém místě tu jsi ty? Pro sebe?


Tak i ty přijď k nám do našeho kruhu žen, kde se budeme opečovávat, zatančíš si a naladíš se na sebe a vánoční čas. Společně se podíváme na to, jaká přesvědčení Tě stále drží na zadních příčkách. Načerpáš energii, radost, ať ji můžeš předávat dál. Z prázdného poháru jen těžko můžeš dolévat ostatním. Dolij si svůj pohár plně s námi. Vědomou péčí o sebe. Ty si to totiž zasloužíš už teď.


Ukotvi se v tom vnitřním rozhodnutí, že já jsem tady sama pro sebe a ne stále pro ostatní!

Co prožiješ?

  • VÁNOČNÍ SVĚT.nicový kruh se ponese v duchu oslav!
  • Společně oslavíme svoje největší strachy.
  • Skrze všechny techniky, vyneseme na světlo zdroje obav, které tě drží zpátky v tom skutečně zářit ať už v posteli s partnerem, na poradě či před svou rodinou.

Vynes to na světlo!

13. 12. 2022 – Praha,  od 18:00 hod
Cena: 1500 Kč
Místo: Body ~ soul ~ mind studio
Divadelní 24, Praha 1

Nenašla jsi vhodný termín?

Průběžně vypisujeme nové termíny. Aby Ti nový termín neunikl, můžeš tady zanechat e-mail
a my Ti dáme vědět jako první.