2. 6. 2023 od 18:00

Noc pod hvězdami

Co zažít noc pod hvězdami za zvuku vysokofrekvenčních, kříštálových mís? Spojit se skrze vnitřní obrazy a jazyk své duše s vizemi, které mohou přicházet, když trochu povolíš, pustíš kontrolu nad tím, co se děje, co se nedaří a najdeš v sobě prostor klidu. 

Všechny soulworkers zveme na speciální večer za Prahou, do prostoru krásného teppe, kde budeme obklopeni tichem přírody a budeme spolutvořit prostor pro vzájemnou podporu.

Naše hodnoty, vidění světa, to, co si přejeme od našich partnerů i finanční jistoty se nám díky další vlně, kdy se ladímě na další úroven vědomí, začíná otřásat v základech.

  • Víc než kdy jindy, se sebe začínáme ptát, co můžu udělat proto, abych byl v partnerství, které je podporující.
  • Co udělat proto, abych měla více peněz?
  • Co udělat proto, abych byl/a spokojená sám/a se sebou?
  • Kde najít jistotu a uvidět v životě další krok, který mi pomůže žít ve stabilitě a lehkosti.

Někdy v sobě máme pocit, že děláme možná maximum, ale pořád přichází další téma, další vrstva, další zkouška, která mi ukazuje, že ještě nemám hotovo. Transformace už je nadužívané slovo, ale ať se proti tomu bráníme, pořád jede.

Přichází nové principy do kterých je potřeba proniknout, abychom se více zorientovali sami v sobě. A zase pochopili kousek skládačky našeho života.

Zveme tě na magický večer i noc, během které budeš v plné podpoře proto, aby se tvůj další krok vykrystalizoval. Netřeba velkých uvědomění. Ale prostoru proto uchopit všechny nové proměné, které Ti do života přichází.

NEPOCHOPENÍ, POCITY VINNY, ZÁVISTI, STRACHU - jsou přirozené signály na cestě k sobě. Všechno je lidský. Jsme jenom lidi, kteří každý sám hledají nové způsoby, jak žít život ve větším balancu.

Program

Inner dancing

Způsob hluboké relaxace, který tě skrze vysokofrekvenční hudbu a změnu mozkových vln do nejvyššího stupně sebeléčení, provede tvým nitrem a ukáže Ti nové možnosti, jak se žít v této době.

Meditace + soundhealing pod hvězdami

V této části večera se budou tvé buňky tetelit blahem a díky vysokým frekvencím se bude zklidňovat tvůj nervový systém i se harmonizovat celý energetický tok v tvém těle.

Rapé ceremonie

Rapé je medicína tabáku, která tě propojuje s jemněhmotnějšími vrstvami tvé osobnosti a dává ti možnost se podívat na situace v tvém životě ve větší komplexnosti.

Ranní jóga a dechové cvičení

Pod vedením zkušeného lektora nastartuješ všechny systémy v tvém těle a podpoříš tak proces integkrace celého večera.

Přidáte se k nám?

Přihlašte se ještě dnes!

Cena s přespáním: 1500 Kč
Bez přespání: 950 Kč

Pro rezervaci pište na: info@svetnice.com nebo vyplňte formulář

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Našimi retreaty prošlo přes stovky žen i mužů 

Upřímně? Na retreat mě vzala moje přítelkyně. Vůbec jsem nevěděl do čeho jdu, ale chtěl jsem se zbavit tlaku, který si na sebe nově jako táta od rodiny dávám. Často jsem sklouzával do pocitu, že pořád jen něco musím a z mého života se stala jedna velká povinnost. Nenapadlo by mě, že 3 dny ve společnosti lidí, kteří fakt ví, co dělají se tak otevřu novému myšlení a uvidím tolik možností, jak můžu žít.
Tomáš
“Tábor Divoká ve Světnici, se mi navždy vryl do mého srdce, našla jsem tam spřízněné duše, které už navždy zůstanou mými sestrami. Všechny rituály, procesy tam probíhali až posvátně s velkou hloubkou a úctou k nám, k přírodě a životu. Vystoupily jsme z role oběti a vhuply do role divošky, bohyně - tvůrkyně. Dalo by se říct, že můžu rozdělit svůj život před táborem a po. Začal mi nový život, tam jsem zasela semínko, teď už ho jen opečovávat, aby rosol dál. Děkuji.”
Lubica
Byla jsem svědkem, že Světnice a naše božské průvodkyně ví co dělat a dokážou z tebe vytáhnout maximum autentičnosti až tam, kde je ti to nejblíž a kde jsi tak dlouho nebyla. Největší úlet je v tom, že se tam dostaneš TY SAMA a ony jen přihlížejíc žasnou jak úžasnou energii vyvolaly. Ty pak jedeš domů jako vyměněna. Přitom konečně svá.
Andrea

Mentoři

Lucie Sinael Vonchitzki 

Léčitelka krystalickou energii, zakladatelka Institutu Svět.nice, ceremonialistka pro přechodové rituály, soundhealerka, tvůrkyně prožitkových meditací a maminka dcery Beatrice. Propagátorka a tvůrkyně ženských kruhů a dopisovatelka pro Voguecz. 

Michal Rauer 

Mistr rapé medicíny, lektor hathayoga, poweryoga, yinyoga

Noc proběhne v

Soví hnízdo za Prahou, Buchov

Přidáte se k nám?

Přihlašte se ještě dnes!

Cena s přespáním: 1500 Kč
Bez přespání: 950 Kč

Pro rezervaci pište na: info@svetnice.com nebo vyplňte formulář

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.