25. 8. 2023 od 18:00

Noc pod hvězdami  

aneb well - being time with yourself

 

 

 

 

Co zažít noc pod hvězdami a vykoupat se v oceánu harmonických, visokovibračních tónů??

Spojit se skrze vnitřní obrazy s vizemi, které mohou přicházet, když trochu povolíš a najdeš v sobě prostor vnitřního ticha? A naplno se ponoříš do soucitného okamžiku plné přítomnosti? 

Chceš zažít mimořádný stav uvolnění, zastavení a relaxace?

Zregenerovat své tělo i mysl a prožít stav hlubokého spojení sám se sebou?

Ať už si během léta prožil cokoliv, tato speciální noc bude vedena se záměrem integrovat všechny zážitky z festivalů, rodinný dovolených i nových setkání.  

Zveme na speciální večer za Prahou, do prostoru nádherné jurty, kde se obklopeni přírodou budeme ladit na své tělo, vytvářet nové nastavení v naší mysli a otvírat prostor pro nové vhledy, které mohou být zcela jiné než na začátku léta.  🙂 

 

Program

Inner dancing

Způsob hluboké relaxace, který tě skrze vysokofrekvenční hudbu a změnu mozkových vln do nejvyššího stupně sebeléčení, provede tvým nitrem a ukáže Ti nové možnosti, jak se žít v této době.

Meditace + soundhealing 

V této části večera se budou tvé buňky tetelit blahem a díky vysokým frekvencím se bude zklidňovat tvůj nervový systém i se harmonizovat celý energetický tok v tvém těle. 

Co je soudhealing? 

Vysokovibrační zvuky působí léčivě na naše tělo, protože ovlivňují geometrické vzory a organizaci buněk a živých systémů. Vibrace také ovlivňuje aktivitu tvých mozkových vln. Díky nim se mozek dostává do alfa, thera a delta vln, tedy do změněného stavu vědomí, ve kterém dochází k léčení.

Během procesu probíhá čištění vnitřních bloků a psychosomatické svorky v těle, vyvažování a harmonizace toků v energetických střediscích.

Ve druhé části bude „zvuková lázeň“ vytvořena pomocí různých hudebních nástrojů. Během procesu se účastníci uvolňují ukolébání zvuků a zpěvu, mysl je uklizena a v těle jsou spuštěny procesy obnovy. Účastníci se mohou ponořit do své vnitřní části světa a ponořit se do vizí.

Na konci se koná probuzení meditace, během které se účastníci postupně vracejí do bdělého stavu. 

 

Rapé ceremonie

Rapé je medicína tabáku, která tě propojuje s jemněhmotnějšími vrstvami tvé osobnosti a dává ti možnost se podívat na situace v tvém životě ve větší komplexnosti.

Ranní jóga a dechové cvičení

Pod vedením zkušeného lektora nastartuješ všechny systémy v tvém těle a podpoříš tak proces integkrace celého večera.

Děkuju za Vaše slova

,,Ahoj Lucinko, cítím potřebu ti posdilet co za procesy u me odstartovala Noc pod hvězdami s Tebou(s Vámi).Je to tři týdny a muj život nabral slušnou dynamiku .Před dvěma týdny jsem dala výpověď z práce,po deseti letech,beze strachu,s láskou k sobě.Co se dělo ty dva týdny byl a vlastně jeste je mazec.Stojím sama za sebou a jen pozoruju,co se kolem me deje.Kdyz přijde strach,obava příjmu je,popovidam s nimi a oni zase jdou.Jsem u sebe doma,ve svým srdci,v bezpečí.Konečně poslouchám svoje nitro,jsou to dny plný zázraku a ja jsem tak moc vděčná,ze to ani nejde rict .Ja věděla,ze až te potkám naživo bude to velký .Dekuju,dekuju nesmírně vesmirne,ze mužů.Jsi laska a to,co děláš a jak je neskutecne skutečný.Moc se tesim na další setkání s tebou,protože tohle je teprve začátek .Měj krasny vikend.S láskou a vděčnosti Hanka."

Přidáte se k nám?

Přihlašte se ještě dnes!

Cena s přespáním: 1500 Kč
Bez přespání: 950 Kč

Pro rezervaci pište na: info@svetnice.com nebo vyplňte formulář

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Našimi retreaty prošlo přes stovky žen i mužů 

Upřímně? Na retreat mě vzala moje přítelkyně. Vůbec jsem nevěděl do čeho jdu, ale chtěl jsem se zbavit tlaku, který si na sebe nově jako táta od rodiny dávám. Často jsem sklouzával do pocitu, že pořád jen něco musím a z mého života se stala jedna velká povinnost. Nenapadlo by mě, že 3 dny ve společnosti lidí, kteří fakt ví, co dělají se tak otevřu novému myšlení a uvidím tolik možností, jak můžu žít.
Tomáš
“Tábor Divoká ve Světnici, se mi navždy vryl do mého srdce, našla jsem tam spřízněné duše, které už navždy zůstanou mými sestrami. Všechny rituály, procesy tam probíhali až posvátně s velkou hloubkou a úctou k nám, k přírodě a životu. Vystoupily jsme z role oběti a vhuply do role divošky, bohyně - tvůrkyně. Dalo by se říct, že můžu rozdělit svůj život před táborem a po. Začal mi nový život, tam jsem zasela semínko, teď už ho jen opečovávat, aby rosol dál. Děkuji.”
Lubica
Byla jsem svědkem, že Světnice a naše božské průvodkyně ví co dělat a dokážou z tebe vytáhnout maximum autentičnosti až tam, kde je ti to nejblíž a kde jsi tak dlouho nebyla. Největší úlet je v tom, že se tam dostaneš TY SAMA a ony jen přihlížejíc žasnou jak úžasnou energii vyvolaly. Ty pak jedeš domů jako vyměněna. Přitom konečně svá.
Andrea

Mentoři

Lucie Sinael Vonchitzki 

Léčitelka krystalickou energii, zakladatelka Institutu Svět.nice, ceremonialistka pro přechodové rituály, soundhealerka, tvůrkyně prožitkových meditací a maminka dcery Beatrice. Propagátorka a tvůrkyně ženských kruhů a dopisovatelka pro Voguecz. 

Michal Rauer 

Mistr rapé medicíny, lektor hathayoga, poweryoga, yinyoga

Noc proběhne v

Soví hnízdo za Prahou, Buchov

Přidáte se k nám?

Přihlašte se ještě dnes!

Cena s přespáním: 1500 Kč
Bez přespání: 950 Kč

Pro rezervaci pište na: info@svetnice.com nebo vyplňte formulář

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.