24. - 26. 11. 2023 

ROZKOŠNICE

listen to your body sexual language 

Intimní retreat pro ženy zaměřený na  zkoumání své přitažlivosti, poznání vlastní krásy, napojení se na moudrost svého těla,  zažehnutí jiskry rozkoše ve svém životě a prohloubení vášně, kreativity a inspirace. 

 

 

 

Z autorské metodiky projektu Multipotenciál ženské moudrosti.

 

Jak prohloubit napojení na svůj přirozený, vyživující zdroj síly? 

Jak tuto sílu kultivovat a posílit svůj jedinečný magnetismus?

Jak se plněji otevřít prožívání sexuality? 

Jak rozeznat rozkoš, která mě vyživuje a která je mým „kompasem“ od smyslových náhražek, které nám neprospívají?

Jak se v důvěře otevřít sama sobě, svému tělu,  životu a vztahům? 

 

Tou odpovědí je . . . Probuď v sobě energii Rozkošnice. 

Máš pocit, že už ani zmrzlina nemá chuť? Podílela ses na každém kousíčku svého života a přesto se v něm teď nepoznáváš?

Probudit v sobě vášeň, radost a rozkoš ze života je cesta. 

Znovu probudit svoje smysly. Vědomě se rozloučit s bolestmi, které si v sobě neseš a tvé tělo si je tak dobře pamatuje, i když ty už si možná zapomněla. 

Ta cesta má mnoho zastávek. Stejně jako můžeš prožívat orgasmus v rovině svého těla nebo i své duše. Cesta přes posvátnou rozkoš vede přes naše smysly, zcitlivění těla až k samotnému procitnutí duše. 

Itálie, Indie či Bali - Tvoje rozkošnice tě na retreatu zavede

přesně na místo, na které jsi připravena. 

Přemýšlela si někdy proč?

 • Máš bolestivou menstruaci nebo migrény?
 • Během milování s mužem sleduješ nedokonalosti na stropě. Jako by si tam ani nebyla.
 • Se bojíš skutečné extáze a co pro tebe je skutečné odevzdání ve vztahu ? Dokázala bys ho? Nebo se něco v tobě svírá?
 • Proč se tak často za něco pranýřuješ? Nebo se stydíš?
 • Proč spontálně nezatančíš taneček příteli a radši se zahrabeš pod zem, než se namalovat červenou rtěnkou?
 • Proč nemáš radost ze života?
 • Proč se necítíš sexy a smyslná? kam se ztratila ta jiskra v tobě?
 • Proč i když to víš, si nedopřáváš více péče o sebe?
 • Proč potlačuješ svoji únavu?

Co je Rozkošnice?

Je čas to uzavřít.

Bolest, vina, stud, křivda, naprosté popření sebe, znásilňování, potraty. šílenství, bolest, nespravedlnost, ponížení, příkoří, destrukce,  mučení, oddělenost, manipulace, zvrhlost, deviace. 

Z Příběhů, které jsou psány ženskými životy napříč časem běhá mráz po zádech. Možná že i žena z tvého rodu takový psala. Možná, že energetická stopa některého z nich je stále otištěna i v tvém lůně. Možná, že se ti  dokonce objevil i nějaký tvůj vlastní příběh z minulých životů, který otevřel velké rány. 

Nevěřím, že jsme tabula rasa a že se rodíme jako nepopsaný list papíru. Naše dělohy jsou nádoby plné života, kreativity a obrovské síly, ale zároveň i velkých zranění. 

NEMUSÍŠ SI UŽ TENTO OTISK NÉST. MŮŽEŠ SE ROZHODNOUT ZMĚNIT SVŮJ PŘÍBĚH, PŘÍBĚH ŽEN Z TVÉHO RODU. 

MŮŽES NAHLÉDNOUT, OČISTIT A ENERGETICKY UZAVŘÍT KUS SEBE, KTERÝ MÁ BÝT UŽ DÁVNO MINULOSTÍ. A ZAČÍT ŽÍT PŘÍBĚH NOVÝ! 

PLNÝ SVOBODY, JISKŘENÍ, UVOLNĚNOSTI, SMYSLNOSTI A HRAVOSTI. 

Cesta do naší smyslnosti a sexuality je hlubokým znovuzískáním naší největší síly božského ženství.

Tělo je jádrem toho, jak definujeme erotiku a potěšení, a stává se takovým suverénním aktem, když si nárokujeme vlastní tělo pro sebe.

Umět se napojovat na svou skutečnou životní energii je cvik! Prociťování radosti vede k vnitřnímu oživení tvého zdroje v tobě! Negativita tě nevyživí! Radost je volba a procítění a probuzení ROZKOŠNICE v tobě je jedním z klíčů, jak se cítit sexy, smyslná a užívat si život na 10002%! 

Chci být Rozkošnice!

Co na retreatu  zažiješ?


0
dny plné rozvoje
0
průvodkyně
0
nových přátelství

Jaká témata otevřeme?

 • Napojení na svoje tělo!
  Jedeš často přes sebe? Protože bez tebe by to nešlo? protože ještě musíš tohle dodělat? Poznáváš se v tom? Z krátkodobého hlediska můžeš zapnout svoji vůli, ale tělo si vše pamatuje. A tento dluh se jednou projeví. Znecitlivěním sebe sama a odpojením od svých fyzických i emocionálních potřeb.
 • Kultivace životní energie
  Životní energie podporuje celý náš systém. azásobuje všechny naše orgány, s věkem ovšem ubývá. Pokud se nenaučíme, jak s ní můžeme vědomě pracovat, kultivovat a násobit ji.
 • Vědomá komunikace ze srdce
  Co znamená komunikovat tak, abychom skrze komunikaci tvořily, inspirovaly, otevíraly potenciál a dotýkaly se lidských srdcí? (Síla slova, záměr, manifestace, napojení na emoce, frekvence emocí a slov.)
 • Posvátná sexualita
  Sexualita není hřích ani nic mechanického. Právě díky proniknutí do tajů posvátné sexuality, můžeš proniknout do duchovních vrstev sebe sama. Je jedním z nejsilnějších nástrojů pro uzdravení našeho těla i duše.
 • Sexuální jazyk našeho těla
  Věděla si, že kromě jazyků lásky má i tvé tělo svůj jazyk? Právě procítění těchto různých projevů tě může navést na prožívání větší rozkoše a vášně.
 • Přepis našich zakořeněných přesvědčení o sexualitě
  Ani červenou rtěnku si často nedáme kvůi přesvědčení, že budeme moc vidět nebo že budeme vypadat jak lehké holky. A teď si představ, kolik vnitřních nánosů neseme nejen z naší rodiny, ale kolektivní historie?

Co prožiješ? 

MEDITACE NAPOJENÍ NA SVÉ LŮNO

Náš veškerý potenciál našeho úspěchu, spokojených vztahů, pocitu vnitřní spokojenosti je odvíjen od naší schopnosti propojit se se silou našeho skutečného já.

Jednou z cest je meditace.

V rámci programu Vás čeká cesta do vlastního srdce skrze autorské meditace Lucie Vonchitzki. 

Tyto transformační meditace oslovilo již tisícd lidí na své cestě. 

EMOTIONAL SOUL DANCE

je cesta založená na hudbě, která vás zavede do rozšířených stavů vědomí. Tanec, ve kterém upadnete do svého středu a naučíte se následovat vnitřní impuls.

Dovolíte se ponořit do příběhu svého života a vyživit se sami sebou. 

SOUND HEALING S GONGY A KŘIŠ'TÁLOVÝMI MÍSAMI 

Gong je jedním z nejstarších nástrojů na naší planetě a prošel věky uctívanými díky své schopnosti rozšířit mysl a pomoci posluchačům dosáhnout těchto kognitivních polí, která jsou v našem běžném životě nedosažitelná. Zvukové frekvence nás mohou ovlivnit na buněčné úrovni, ovlivnit to, jak se cítíme a fungujeme. Gong Bath využívá vibrační zvuk a frekvenci, aby pomohl snížit stres, změnit vědomí a vytvořit hluboký pocit míru a pohody pro lepší zdraví. 

VAJEČNÍKOVÉ KUNG - FU 

Víš, že Ti každý měsíc odchází až 40 % tvé energie z těla skrze tvoje vaječníky? 

Vaječníkové kung - fu je prastará taoistická technika, předávána z císařoven na císařovky a učí umění kulitvaci životní energie a rozvádění do všech orgánů, díky tomu předčasně nestárneme a jsme schopné si vydržet vitalitu a šťavnatost a ž dlouhověkost. 

SENSUAL BREATHWORK

ŘEKNI ŽIVOTU ANO 

Skrze naladění na dech a své tělo a jemných pohybům pánve se budeš moci uvolnit do láskyplného procesu přijímání vlastního rytmu. Během tohoto cvičení dochází k hlubokému napojení na svoji životní sílu a napojení na vnitřní slast ženy. 

RITUÁL AKTIVACE ROZKOŠE a energetická očista yoni 

Naše yoni je náš grál a také nádoba do které se otisklo mnoho emocí našich i našich partnerů. Ve velmi jemném naladění půjdeme do energetické očisty, abychom mohli uvolnit tento pohár pro nový koktejl zdraví. 

KONSTELACE 

Konstelace umožňují řešit mnoho témat v našich životech — práce, rodina, partnerství, rodičovství, spiritualita. Tato metoda umožňuje pochopit a uvolnit vlivy a propojení z rodinných systémů. Našich vnitřních přesvědčení a strachů, kterým věříme. A které už není potřeba, abychom žili. 

 

Hormonální jóga 

Hormonální jógová terapie dle Dinah Rodrigues je ucelená a do detailu propracovaná sestava 21 cviků, která pomáhá ženám řešit problémy s hormonální nerovnováhou jako menopauza, cysty, PMS, neplodnost aj. 

SEBEPOZNÁVACÍ TECHNIKY 

Čeká tě také každé ráno jóga a sebepoznávací techniky, které ti dodají nadhled a ukáží ti do jakých koleček tě tvoje mysl neustále zaplétá. 

Skrze kombinaci meditací, dechu, práci se svou myslí i tělem rozklíčuješ mnoho omezení, které ti nedovolují žít svůj největší potenciál. 

Posvátná geometrie

Živá posvátná geometrie je velmi silná transformační metoda, která skrze vysokovibrační pole harmonizujetvé buňky, rozpouští emoční bloky a pracuje v prostoru mimo naše smysly. Tím nás toto pole napojuje do prostoru vlastních vizí srdce. 

VÍCE VAŠICH SLOV

Našimi retreaty prošlo přes stovky žen i mužů 

Upřímně? Na retreat mě vzala moje přítelkyně. Vůbec jsem nevěděl do čeho jdu, ale chtěl jsem se zbavit tlaku, který si na sebe nově jako táta od rodiny dávám. Často jsem sklouzával do pocitu, že pořád jen něco musím a z mého života se stala jedna velká povinnost. Nenapadlo by mě, že 3 dny ve společnosti lidí, kteří fakt ví, co dělají se tak otevřu novému myšlení a uvidím tolik možností, jak můžu žít.
Tomáš
“Tábor Divoká ve Světnici, se mi navždy vryl do mého srdce, našla jsem tam spřízněné duše, které už navždy zůstanou mými sestrami. Všechny rituály, procesy tam probíhali až posvátně s velkou hloubkou a úctou k nám, k přírodě a životu. Vystoupily jsme z role oběti a vhuply do role divošky, bohyně - tvůrkyně. Dalo by se říct, že můžu rozdělit svůj život před táborem a po. Začal mi nový život, tam jsem zasela semínko, teď už ho jen opečovávat, aby rosol dál. Děkuji.”
Lubica
Byla jsem svědkem, že Světnice a naše božské průvodkyně ví co dělat a dokážou z tebe vytáhnout maximum autentičnosti až tam, kde je ti to nejblíž a kde jsi tak dlouho nebyla. Největší úlet je v tom, že se tam dostaneš TY SAMA a ony jen přihlížejíc žasnou jak úžasnou energii vyvolaly. Ty pak jedeš domů jako vyměněna. Přitom konečně svá.
Andrea

Mentoři

Lucie Sinael Vonchitzki 

mentorka, terapeutka v oblasti hlubinné terapie, zakladatelka Institutu pro ženy Svět.nice, ceremonialistka pro přechodové rituály, soundhealerka, tvůrkyně prožitkových meditací a maminka dcery Beatrice. Propagátorka a tvůrkyně ženských kruhů a dopisovatelka pro Voguecz. 

Adéla Bavlšíková

lektorka hormonální jógy dle přímé autorky Diny Rodrigues. Zakladatelka centra Hormonální jógy. Jejími kurzy prošlo přes tisíce žen!

Monika Taura Zítková

akreditovaný lektor tance s psychoterapeutickou licenci Emotional Soul Trance, Djka, spoluzakladatelka firmy Water future. 

Clara

Koučka s letitou praxí, průvodkyně individuálními konstelacemi, mnoholetá praktická zkušenost z HR (Human resources management) a 6 let zástupkyně ředitelky v Montessori školce. 

RETREAT  proběhne v

v nádherném hotelu Studenec na posvátném místě v kopcích 

V Rožmberku nad Vltavou. 

HODNOTA RETREATU nevyčíslitelná.

CENA za 3 dny programu

PÁTEK 11:00 - NEDĚLE 16:00. 

6 500 Kč

 

Všechny techniky, včetně večerních ceremonií jsou zahrnuty v ceně. Čeká tě péče 5 průvodkyň. Tento nadstandard je pro nás standardem, aby se žena cítila dobře, mohla se plně uvolnit a měla v případě hlubšího léčení okamžitou podporu a péči. 

UBYTOVÁNÍ

Jsou pro vás připraveny pokoje, které jsou oddělené a také možnost wellnesu v srdi šumavské přírody. V přilehlé zahradě kaple Panny Marie Bolestné je možné praktikovat či meditovat. Kaple je součástí křížové cesty v místě, kde vyvěrá léčivý pramen.

 

Cena 2000 Kč za 2 noci. 

Hrazeno bude přímo na místě. 

JÍDLO 

 

Je pro Vás připravena plná penze tamní kuchyně, která podpoří na těla výběrem těch nejkvalitnějších surovin. - lokální, v bio kvalitě, žádná dochucovadla!

 

Jídlo se platí přímo na místě. Cena kolem 1 600 kč za 3 dny.  (Snídaně, obědy, večeře i výborné svačinky.) 

Co je Multipotenciál ženské moudrosti?

Komplexní přístup k ženskému zdraví, který kombinuje vybrané terapeutické metody s alternativními směry, hlubinné terapie a koučingu.
Tvořen na základě well - being hodnot duševní pohody.
Pracuje s prvky  archetypální moudrosti, která je ovšem rozšířená o novou energetickou typologii ženy pro její celistvý rozvoj v 21. století.

Postupně v sobě ženy objevují, co do jejich života přináší jejich části Srdcařky, Rozkošnice, Bouřlivky, Volnomyšlenkářky, Divošky, Úspěšnice, Stvořitelky.