Svět.nice jsi i ty!

Svět.nice jsi i ty!


Nenamalovaná, láskyplná, ubrečená, energická, zraněná i zranitelná. Ať už prožíváš ve svém životě cokoliv – rozchod, porod, novou lásku. Ať už zrovna záříš a máš sílu rozdávat svou jiskru dál nebo tě něco v nitru užírá. Vždycky je tu pro tebe místo.

Pro všechny ženy na světě i pro tebe je tu odteď prostor, kam se můžeš schovat, kam můžeš přijít kdykoliv si budeš potřebovat odfrknout, dobít se, načerpat energii. Spojit se se sebou. Dopřát si wellness pro svou duši.

Moc dobře víme, jak je někdy náročný dokázat žít tak, jak bychom si přály. Mít vytříděný šatník, odpad i myšlenky. Žít bez obalu ale i bez nánosu všeho, co jsme si převzaly od našich rodičů a autorit. Žít podle toho, co si opravdu myslíme, co cítíme a tak se i chovat.

Právě proto vznikla Svět.nice

Svět.nice vznikla, aby všem ženám, které cítí, že chtějí takto žít vytvořila zázemí a spřátelila je s ostatními ženami, které to mají stejně.

Pojďme společně objevovat, co za tajemnství jsou ukryta v tom být ŽENOU.

Co se opravdu skrývá pod nánosem slov jako  spiritualita, láska, přátelství? My sami jsme dopustily, že už často nemají žádnou váhu. Někdy dokonce až pachuť. Pojďme jít pod povrch batikovaných šátků – do opravdové hloubky našich srdcí.

Sdílení, nová přátelství, ženský kruh a podpora – to vše tě čeká ve Svět.nici.

Svět.nice je dalším z mnoha skvělých projektů, které v této době vznikají. Od seminářů, inspirativních talků, léčení skrze energie a různých terapeutických technik – tomu všemu my říkáme ANO.

Svět.nice je prostor, ve kterém se můžete potkat nejen s inspirativními mentorkami, ale také získat nová přátelství se ženami, které vnímají svět podobně.

Červnová Terapie láskou byla velká síla a my už se nemůžeme dočkat dalšího setkání. Chceš se dozvědět víc a třeba se k nám i přidat?

https://lucievonchitzki.cz/terapie-laskou-zari/

S láskou, Lucie

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.